نقشه لوله کشی جکوزی خانگی

نقشه لوله کشی جکوزی خانگی پلان امکانات جکوزی جزئیات مربوط به لوله کشی نصب جکوزی را می توانید در طرح نصب جکوزی مشاهده کنید. هنگام ساخت استخر و اسپا باید نقشه طراحی و همچنین جزئیات را به دقت رعایت کنید تا بتوانید تمام جزئیات را برای طراحی اولیه آبگرم و استخر رعایت کنید.

آموزش لوله کشی جکوزی خانگی

اگر می خواهید استخر و آبگرم را طبق استانداردهای مشخص شده نگهداری کنید، باید نقشه طراحی آبگرم را به طور دقیق مطالعه کنید و با قطعات آن آشنا شوید.

نقشه لوله کشی جکوزی خانگی هرکسی که مایل به ساخت جکوزی است باید نقشه دقیق نصب جکوزی را بداند. شما قادر خواهید بود تمام اطلاعات اولیه ساخت و طراحی جکوزی را در نقشه های تاسیسات جکوزی مشاهده کنید.

فرمت اصلی نقشه جکوزی با جزئیات اتوکد است که استفاده از آن بسیار آسان است.

برخی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های این نقش در ادامه شرح داده شده است تا با قسمت های مختلف آن آشنا شوید.

پلان امکانات جکوزی

نقشه قسمت های مختلف جکوزی امکانات

نقشه لوله کشی جکوزی خانگی هر یک از انواع قطعات طراحی شده در جکوزی دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشد. زمانی که می خواهید جکوزی بسازید باید اطلاعات خود را در مورد هر یک از نکات مربوط به نگهداری استخر و جکوزی کامل کنید.

در کل باید دانست که نقشه امکانات جکوزی بر اساس نوع جکوزی به صورت کلی و هماهنگ می باشد. در واقع هر یک از انواع وسایلی که باید در جکوزی ها وجود داشته باشد در طرح کلی مشخص شده است. بنابراین، شما باید به طور کلی با بخش های مهم نقشه مربوط به تاسیسات جکوزی آشنا باشید.

در مدار لوله کشی وان آب گرم از مدار اول برای تصفیه و گرم کردن آب داخل جکوزی استفاده می شود که به صورت یک استخر کوچک طراحی شده است. آب گرفته شده از کف جکوزی پس از عبور از صافی اولیه وارد پمپ شده و تحت فشار وارد صافی اصلی می شود و در نهایت بخشی از آن وارد مبدل شده و پس از اختلاط مجدد وارد استخر جکوزی می شود.

نقشه لوله کشی استخر ویلا

نقشه لوله کشی جکوزی خانگی در مدار دوم مربوط به جت های هوا، آب گرفته شده از جکوزی پس از عبور از فیلتر اولیه وارد پمپ های اصلی شده و پس از ایجاد فشار وارد کلکتور جت های هوا می شود. به طور کلی هوا از جهت دیگر وارد لوله جت های هوا می شود و مخلوط هوا و آب با سرعت زیاد وارد استخر آب گرم می شود.

خرید لوله استخر استاندارد

خرید لوله ی استخر استاندارد را می توانید از فروشگاه اطلس موج آبتین تامین نمایید. برای اتصال جت ها به یکدیگر از دو حلقه در قسمت بالا و پایین استفاده شده است. باید بدانید که بسته به تعداد جت ها، قطر هر رینگ تعیین و تعیین می شود. معمولا قطر 3 اینچ برای هر یک از رینگ ها کافی است.

در واقع باید به خوبی بدانید که جت های هوا نقش بسیار مهمی در پلان تاسیسات جکوزی دارند. هر یک از جت‌های هوا دارای رینگ‌های خاصی هستند، بنابراین می‌توانید از آنها برای دستیابی به عملکرد اصلی وان داغ استفاده کنید.

پلان امکانات جکوزی

پمپ جت هوا

نقشه لوله کشی جکوزی خانگی همه شما به خوبی می دانید که استفاده از جکوزی شامل ماساژ دادن عضلات بدن با آب است. در واقع جکوزی به عنوان یکی از بخش های آب درمانی شناخته می شود. نحوه حرکت آب در داخل جکوزی ها به این صورت است که آب از کف جکوزی توسط پمپ های مکش و فشار بسیار بالا به سمت نازل های طراحی شده در اطراف جکوزی هدایت خواهد شد.

این نازل‌های لوله‌ای که با هوا به هم متصل می‌شوند، با توجه به ساختار داخلی جکوزی‌ها، به دلیل سرعت بسیار بالای آب، هوا را به داخل نازل وان می‌کشند و در نهایت مخلوط آب و هوا را به ماهیچه‌ها می‌رسانند. بدن این ترکیب منحصر به فرد فواید زیادی برای درمان دردهای عضلانی دارد.

مبدل جکوزی

نقشه لوله کشی جکوزی خانگی مبدل حرارتی جکوزی ها باید بتواند آب سرد را در شرایط زمستانی و هنگام راه اندازی اولیه به 50 درجه فارنهایت برساند. در واقع گاهی این دما به 100 درجه هم می رسد. اما در کل باید به خوبی بدانید که مبدل حرارتی جکوزی باید توانایی بالایی در رسیدن به بالاترین نقطه و همچنین پایین ترین نقطه داشته باشد و از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

Write a comment